Ekonomi

Marka Yatırım’dan yatırımlara ilişkin açıklama

Marka Yatırım Holding A.Ş. ( MARKA) huzurevleri ve sağlık alanındaki yatırımlarına devam ederek, İstanbul’da bu alanlara yatırım yapmak için yerli ve yabancı firmalarla görüşmeye başladığını duyurdu.

Şirketin Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yayımlanan açıklamasına göre, Ankara’daki Ihlamur Köşkü huzurevinin konseptinin genişletilmesi ve İstanbul’da daha kapsamlı bir uluslararası hasta bakım, yatılı bakım ve rehabilitasyon merkezinin kurulmasına yönelik çalışmalar sürüyor. uluslararası sağlık turizmi.

Açıklamada projenin detaylarının ilerleyen süreçte kamuoyuyla paylaşılacağı belirtildi.

KAP açıklaması:

MARKA Etkinliği Nedir?

Marka Yatırım Holding A.Ş. (MARKA), 2004 yılında kurulan, altın ve diğer kıymetli madenler ile sermaye piyasası araçlarına yatırım yapan bir şirkettir. Şirket, tezgah üstü piyasa altınve diğer kıymetli madenler ile yurt içi ve yurt dışı piyasalarda işlem gören sermaye piyasası araçlarının yatırımı ve portföy yönetimi ile ilgilenmektedir.

Şirket 2005 yılında Borsa İstanbul’da halka arz edilmiş olup MARKA koduyla işlem görmektedir. Şirketin portföyü kamu ve özel sektör hisseleri, devlet tahvili ve ters repo araçlarından oluşmaktadır.

Bu yazı ilk olarak Halkarz.net’te yayımlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu