Yaşam

31 Mart Gelinim Mutfakta Birinci Kim Elendi? Gelinim Mutfakta 7 Altın Bileklik Kazananlar ve Sıralamalar

Karga Sinema’nın gündüz kuşak lezzet programı Gelinim Mutfak bugün 1110. bölümüyle izleyicinin beğenisine sunuldu. Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programında bugün gelinler arasında 7 altın bileziği kazanma heyecanı yaşandı. Merve kayınvalidesine verdiği nottan dolayı mı diskalifiye oldu? Bugün Mutfakta Gelinim’den elenen iki gelin olacağı açıklandı. Peki, 31 Mart Cuma günü Gelin Mutfağı’nda neler yaşandı, puan durumu nasıl oldu, haftanın son çeyreğinde altın madalyayı kim kazandı? Gelinim Mutfakta bu hafta kim elendi?

31 Mart Cuma günü Gelinin Mutfağında bugünün kazananı, elenen ismi, puan durumu ve lezzeti burada.

Gelin Mutfağında bugün eleme heyecanı yaşanıyor! Peki, Gelinim Mutfakta’da 7 altın bileziği kim kazandı? Elenen gelinler oldu mu?

İşte bugün Gelinimin Mutfağında olanlar ?

Sevilen lezzet programının sunucusu Nursel Ergin, bugünün lezzetini açıkladı: 31 Mart Cuma günü Mutfakta Gelin yarışının lezzeti “Amasya Usulü Beni Unutma” oldu!

Hüsniye Hanım güne yine bomba bir haberle başladı. Kayınvalidesi “Gözlerinde umutsuzluk görüyorum” diyen ve yine kazanan biz olacağız diyen Hüsnüye Hanım, Türkiye’nin en güvenilir kayınvalidesi olduğunu anlattı.

Hüsniye Hanım, sosyal medya anketlerine ait görüntülerin ekranda gösterilmesini istedi. Sonra stüdyoda olanlar…

Merve ve Özlem arasında büyük kavga! Merve’nin öne sürdüğü o iddia stüdyoyu alt üst etti.

Nurten Hanım’ın denek olarak kullanıldığını iddia eden Merve, bundan Hüsniye Hanım’ı sorumlu tuttu. Merve’nin Özlem’e “konunun gelini” demesi stüdyodaki gerilimi artırdı.

Hüsniye ve Nuriye Hanım’ın görüşü, Merve’nin kayınvalideleri birbirine düşüreceği yönündeydi.

Eda bugün kayınvalidesi hakkında dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Eda, “Düğünümde takacağı bileklikleri kendisi seçti, beni götürmedi” diyerek, düğününde kamera çekimi olmadığını sözlerine ekledi.

Eda’nın düğününden görüntüler stüdyoda güzel anlara neden oldu. Eda’nın düğünüyle ilgili sohbetin ardından tadım başladı!

Merve’nin kayınvalidesi Türkan Hanım’a verdiği notta ne yazıyordu?

Merve, Özlem’le tartıştığı sırada kayınvalidesi Türkan Hanım’a bir not verir. Türkan Hanım gizlice verilen bu notu hızla yere fırlatır.

Kavgayı Merve’nin başlattığını söyleyenler mi haklı çıktı?

Notta yazılanlar Merve ve Türkan Hanım’ın elenmesine neden olabilir.

Merve’nin notunda “Bugün final, kimseyi dinleme. Bana odaklan, elenmek istemiyorum” olduğu ortaya çıktı.

Kayınvalidemin yetkisinin bana geçmesini istediğimi, ona ihtiyacım olduğunu söyleyen Merve, ihbar olmadığı için diskalifiye edilmedi.

31 Mart Cuma haftanın kazananı kim oldu? Mutfakta Gelinime 7 Altın Bileziği Kim Kazandı?

Bugün iki gelinin eleneceğini açıklayan Nursel Ergin herkesi şaşırttı. Stüdyoda geçen heyecanlı bekleyiş sonunda kayınvalidelerden üçü 5 puan alarak elenen gelin ve elenen gelin belli oldu.

Gelinim Mutfakta 7 Altın Bileklik Kazandı: Hasret!

Özlem prestijiyle haftanın en yüksek puanı alan gelini oldu ve 7 altın bileklik kazandı.

31 Mart Cuma Günü Gelinimin Mutfağında Çeyrek Altını Kim Kazandı?

Gelin Mutfağı’nda bugün çeyrek altını kazanan Hasret oldu. Haftanın ve günün en yüksek skorunu elde eden Hasret, hem 7 altın bileklik hem de çeyrek altın kazandı.

31 Mart Cuma Günü Mutfakta Kim Elendi?

Bu hafta yarışa katılan olaylı gelin Eda 42 puanla haftanın en düşük puanı alan gelini oldu. Eda ve kayınvalidesi mutfakta gelinimle vedalaştılar.

Mutfakta Gelin yarışından ayrılan ikinci gelinin Merve mi yoksa Hatice mi olacağı merak edildi. Yönetmenden gelen bilgi ile Merve ve Hatice’nin yarışa devam etmesine karar verildi.

Gelinim Mutfakta 31 Mart Cuma Puan Durumu

  • özlem – 22

  • MARVE – 14

  • HATİCE – 13

  • EDA – 6

dumlupinarhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu